Kulturistika, posilňovanie a deti (videá)

od autora: | 13. januára 2016

Kulturistika, posilňovanie a deti (videá)

O tom že sa špičkový bodybuildery venujú kutluristike od malička niet pochýb, taktiež sa pravidelne odohrávajú majstrovstvá deti, dorastu a juniorov v kulturistike a fitness. No dnes si ukážeme zopár videí malých borcov, na ktorých vypracované telá nemajú ani niektorý čo cvičia dlhšiu dobu. Pri pohľade na fotky a videá nižšie si poviete že takto predsa deti nemajú vyzerať a v tako mveku by sa mali hrať s hračkami.

kulturistika-deti-giuliano-stroe

Giuliano Stroe

Rumunský bratia Giuliano a Claudiu Stroe sa prezentujú ako gymnasti a kulturisti, Giuliano drží dve svetové rekordy, jeden za najrýchlejšie prejdených desať metrov na rukách s ťažkou loptou na nohách (video). A druhý spravil v roku 2010 v počte 90 stupňových klikoch, čo sú kliky vykonávané zvislo bez dotyku nôh zeme. Podarilo sa mu spraviť 20 opakovaní, tým prekonal predošlý rekord 12tich opakovaní, pokus o rekord bol vysielaný naživo v rumusnkej televízií (video). O tom že sú títo rumunský bratria v skvelej fyzickej kondícií sa môžete presvedčiť vo videách nižšie.

Ako si ďalej vedie môžete sledovať na YouTube

Richard Sandrak

kulturistika-deti-richard-sandrakĎalším borcom je ukrajinec Richard Sandrak, známy taktiež ako malý Herkules kvôli jeho sile a telu a objavil sa v rovnomennom filme Malý herkules, ktorý sa mimochodom námetom trochu podobá na film Herkules v New Yorku, kde sa objavil v hlavnej úlohe Arnold Schwarzenegger.

Ako si ďalej vedie môžete sledovať na YouTube

Ďalší nezvyčajný kulturisti.